olv
Voor onze leerlingen, ouders en personeel is afgeschermde informatie beschikbaar.
Klik hier om in te loggen.
Wetenschapsoriëntatie

 

Het OLV is de enige school in Breda die is aangesloten bij de WON-akademie. Er zijn geen speciale WON-lessen, maar in de lessen vinden wel allerlei WON-activiteiten plaats. Het doel van de WON is om je als vwo-leerling een voorsprong te geven op het moment dat je naar de universiteit gaat. Zo ben je aan het einde van het vwo al in grote mate in staat om onderzoek te doen op een wetenschappelijke manier. En je ontwikkelt andere vaardigheden zoals projectmatig (samen)werken en presenteren. Bij de meeste onderzoeken werk je samen met je klasgenoten.

 

Voor meer informatie >>lees verder

 

 

 

 

Informatie vanuit school (2018-2019)

 

Via deze link kunt u, na inloggen, de informatie die dit schooljaar per post of e-mail is verstuurd of meegegeven nog eens teruglezen.

  

- Informatie van de decanen >>lees verder
- Informatie over de 'gezonde schoolkantine' >>lees verder

- Informatie over Jeugdgezondheidszorg West-Brabant >>lees verder

- Uw eventuele adres-, e-mailadres- en telefoonwijziging, bij voorkeur schriftelijk, doorgeven aan de administratie van de school of via het mutatieformulier.
 
 

4, 5 en 6 vwo (2018-2019)

 

Mentoren

De mentor is het eerste aanspreekpunt voor leerling en ouders. Hij/zij is de spil in de begeleiding. Iedere week is er een lesuur ingeroosterd waarin de klas van de mentor extra aandacht krijgt. Samen met de afdelingsleider zijn de mentoren verantwoordelijk voor de dagelijkse onderwijspraktijk en de leerlingbegeleiding.

De mentoren van 4, 5 en 6 vwo in schooljaar 2018-2019 zijn:

 

4VA 

  

  

Hr. N.L.H.L. Broeders    

nbroeders@olvbreda.nl

4VB

 

Mw. B.I.J.J.G. van Workum-van Esdonk   

bvworkum@olvbreda.nl

4VC

 

Hr. B.A.F. Verheijen

bverheijen@olvbreda.nl

4VD

 

Mw. L.M.T. Tichelaar

ltichelaar@olvbreda.nl

4VE

 

Mw. B.G.K. Martens

bmartens@olvbreda.nl

4VF

   

Mw. S. Laurijssens

slaurijssens@olvbreda.nl

 

5VA

    

Mw. J.M. Cobelens                                  

jcobelens@olvbreda.nl

5VB

 

Hr. J.W. Dolislager 

jwdolislager@olvbreda.nl

5VC

 

Mw. Stes     

vstes@olvbreda.nl

5VD

 

Hr. A.L. Eversdijk

aeversdijk@olvbreda.nl

5VE

 

Hr. R.M.H. Venderbos                         

rvenderbos@olvbreda.nl

   

6VA

  

  

Mw. K. van Eijk-Broks              

            

kveijk@olvbreda.nl 

 

6VB

 

Mw. A.Th.M. Heusèrr

 

aheuserr@olvbreda.nl

 

6VC

 

Mw. A.E. Swarte

 

mswarte@olvbreda.nl 

 

6VD

 

Mw. T.T. de Haas

 

tdhaas@olvbreda.nl

 

6VE

 

Hr. H. Hendriks                          

 

hhendriks@olvbreda.nl 

 

 

Afdelingsleider 4, 5 en 6 vwo


   

 

S. Botermans MSc

via e-mail bereikbaar: sbotermans@olvbreda.nl

  

 

Leerlingen kunnen op elk moment van de dag voor de meest uiteenlopende zaken bij een afdelingsleider terecht. Behalve voor alledaagse schoolzaken als prestaties, bijzonder verlof of melding van ziekte is er veel aandacht voor vragen en problemen van sociale of emotionele aard.
Van 08.30 tot 16.30 uur is er altijd minimaal één afdelingsleider aanwezig.
Natuurlijk kunnen niet alle problemen van een leerling door een afdelingsleider worden opgelost, maar hij kan dan wel zorgen voor eerste opvang, bemiddeling of verwijzing naar een hulpinstantie. De mentor blijft uiteraard voor de leerlingen en de ouders het eerste aanspreekpunt.
Een andere taak van de afdelingsleider is de absentiecontrole. Nauwgezet wordt bijgehouden of leerlingen in de les aanwezig zijn. Niet-afgemelde leerlingen worden in de loop van de dag thuis opgebeld. 

Conrector

 
     

 

Drs. T.H.P.M. Swinkels

eindverantwoordelijk schoolleider bovenbouw

via e-mail bereikbaar: tswinkels@olvbreda.nl