olv
Voor onze leerlingen, ouders en personeel is afgeschermde informatie beschikbaar.
Klik hier om in te loggen.
20-80learning en IBC
   

Binnen het E&M-profiel in de bovenbouw kan gekozen worden voor International Business College. IBC is een traject voor leerlingen die geïnteresseerd zijn in handel en economie, die houden van verantwoordelijkheid nemen en zin hebben in een uitdaging. Zij gaan inzien wat bepaalde kennis en vaardigheden in praktijk opleveren. Dit vergroot de motivatie en zorgt voor enthousiaste leerlingen die gaan voor een mooie persoonlijke ontwikkeling.  

 

 

Informatie vanuit school (2018-2019)

 

Via deze link kunt u, na inloggen, de informatie die dit schooljaar per post of e-mail is verstuurd of meegegeven nog eens teruglezen.
  

- Informatie van de decanen >>lees verder

- Informatie over de 'gezonde schoolkantine' >>lees verder

- Informatie over Jeugdgezondheidszorg West-Brabant >>lees verder

  Mevrouw W. Withoos is als jeugdarts verbonden aan het Onze Lieve Vrouwelyceum.

- Wijziging toestemming i.h.k.v. de privacywetgeving >>lees verder

- Uw eventuele adres-, e-mailadres- en telefoonwijziging, bij voorkeur schriftelijk, doorgeven aan de administratie van de school of via het mutatieformulier.
 
 

4 en 5 havo (2018-2019)

 

Mentoren


De mentor is het eerste aanspreekpunt voor leerling en ouders. Hij/zij is de spil in de begeleiding. Iedere week is er een lesuur ingeroosterd waarin de klas van de mentor extra aandacht krijgt. Samen met de afdelingsleider zijn de mentoren verantwoordelijk voor de dagelijkse onderwijspraktijk en de leerlingbegeleiding.

De mentoren van 4 en 5 havo in schooljaar 2018-2019 zijn:

4HA

 

Mw. M.H.A. de Leeuw

 

mdleeuw@olvbreda.nl

 

4HB

 

Hr. B. Brosens

 

bbrosens@olvbreda.nl

 

4HC

 

Mw. M. van Dongen

 

mvdongen@olvbreda.nl

 

4HD

 

Hr. M.A. van der Ven

 

rvdven@olvbreda.nl

 

4HE

 

Mw. A.E.J.M. Krijnen

 

nkrijnen@olvbreda.nl

4HF - IBC

 

Mw. C.A.H. van der Made

 

kvdmade@olvbreda.nl

 

4HG

 

   

Hr. P.E. van den Berg

 

pvdberg@olvbreda.nl

 
              

5HA

  

Hr. J.C.M. Bastiaansen 

    

hbastiaansen@olvbreda.nl 

 

5HB

 

Mw. M.A.M. Wilbrink

 

mwilbrink@olvbreda.nl

 

5HC

 

Hr. J.W.M. van den Heuvel

 

hvdheuvel@olvbreda.nl 

 

5HD

 

Mw. E.L.J. Augustijn

 

eaugustijn@olvbreda.nl

 

5HE

       

Hr. F.M. Vermeer

 

fvermeer@olvbreda.nl 

  

5HF - IBC

 

Hr. M.A. Barthel

 

mbarthel@olvbreda.nl



Afdelingsleider 4 en 5 havo


     

drs. J.J.P. Lanters

via e-mail bereikbaar: jlanters@olvbreda.nl



Leerlingen kunnen op elk moment van de dag voor de meest uiteenlopende zaken bij een afdelingsleider terecht. Behalve voor alledaagse schoolzaken als prestaties, bijzonder verlof of melding van ziekte is er veel aandacht voor vragen en problemen van sociale of emotionele aard.
Van 08.30 tot 16.30 uur is er altijd minimaal één afdelingsleider aanwezig.
Natuurlijk kunnen niet alle problemen van een leerling door een afdelingsleider worden opgelost, maar hij kan dan wel zorgen voor eerste opvang, bemiddeling of verwijzing naar een hulpinstantie. De mentor blijft uiteraard voor de leerlingen en de ouders het eerste aanspreekpunt.
Een andere taak van de afdelingsleider is de absentiecontrole. Nauwgezet wordt bijgehouden of leerlingen in de les aanwezig zijn. Niet-afgemelde leerlingen worden in de loop van de dag thuis opgebeld. 

Conrector

 
     

 

Drs. T.H.P.M. Swinkels

eindverantwoordelijk schoolleider bovenbouw

via e-mail bereikbaar:

tswinkels@olvbreda.nl

 


 
Voor meer informatie

 

N.B. Het extra te betalen bedrag voor IBC-leerlingen voor excursies, cursussen e.d. bedraagt 150 euro per jaar.