De mentoren op het OLV voor schooljaar 2021-2022 zijn:

1A (AG)  Jos van Schilt jvschilt@olvbreda.nl
  Vervanging per 28-3-2022:  
   Joop Kaulingfreks jkaulingfreks@olvbreda.nl
1B (AG) Saskia Wilms swilms@olvbreda.nl
1C (HA) Floor Hendrikx fhendrikx@olvbreda.nl
1D (HA) Tom Broeders tbroeders@olvbreda.nl
1E (HA) Ingrid Folst ifolst@olvbreda.nl
1F (HA) Marijke Oomen moomen@olvbreda.nl
1G (HA) Kris van der Velden kvdvelden@olvbreda.nl

Tijdelijke vervanging per 7-3-22  
  Gemma Verspui gverspui@olvbreda.nl
     
2HA Roland van der Sloot rvdsloot@olvbreda.nl
2HB Nienke Sanders nsanders@olvbreda.nl
2HC Monique Paanakker mpaanakker@olvbreda.nl
2HD Eveline van Grieken evgrieken@olvbreda.nl
     
2GA Jeroen Bons jbons@olvbreda.nl
2B Susan Beckers sbeckers@olvbreda.nl
2C Cherilyn Joris cjoris@olvbreda.nl
2D Wendy Smeets wsmeets@olvbreda.nl
     
3HA Eefje van Ooijen evooijen@olvbreda.nl
3HB Esther Leijten eleijten@olvbreda.nl
3HC Maurice Gobbens mgobbens@olvbreda.nl
3HD Jordy den Tenter jdtenter@olvbreda.nl
     
 III Corline Melisse cmelisse@olvbreda.nl
3B Lotte van der Heijden lvdheijden@olvbreda.nl
3C Peter Denissen pdenissen@olvbreda.nl
3D Floor Hamers fhamers@olvbreda.nl
     
4HA Ilse Kalisvaart ikalisvaart@olvbreda.nl
4HB Jilda Mercx jmercx@olvbreda.nl
4HC Fabian Vermeer fvermeer@olvbreda.nl
4HD Loes Hendriks lhendriks@olvbreda.nl
4HE Jürgen Willemse jwillemse@olvbreda.nl
4HF (IBC) Katrijn Koster kkoster@olvbreda.nl
     
4VA  Sara Laurijssens slaurijssens@olvbreda.nl
4VB Bram Verheijen bverheijen@olvbreda.nl
4VC Bibiche van Workum bvworkum@olvbreda.nl
4VD Birgitta Verdaasdonk bverdaasdonk@olvbreda.nl
4VE Paul van de Wouw pvdwouw@olvbreda.nl
     
5HA Ernest Adams eadams@olvbreda.nl
5HB Mark Barthel mbarthel@olvbreda.nl
5HC Netty Krijnen nkrijnen@olvbreda.nl
5HD Patrick van den Berg pvdberg@olvbreda.nl
5HE Simon Pranger spranger@olvbreda.nl
5HF (IBC)  Willem Huibers whuibers@olvbreda.nl
     
5VA Karin van Eijk-Broks kveijk@olvbreda.nl
5VB Remko Faes rfaes@olvbreda.nl
5VC Vera Stes vstes@olvbreda.nl
5VD Tessa de Haas tdhaas@olvbreda.nl
5VE Sanne van Wingerden svwingerden@olvbreda.nl
5VE tijdelijke vervanging per 10-2-22  
  Diëlle Akkermans dakkermans@olvbreda.nl
     
6VA Jasmijn Cobelens jcobelens@olvbreda.nl
6VB Jan-Willem Dolislager jwdolislager@olvbreda.nl
6VC Arno Eversdijk aeversdijk@olvbreda.nl
6VD Mieke Swarte mswarte@olvbreda.nl
6VE Rody Venderbos rvenderbos@olvbreda.nl

N.B. Bijgewerkt tot en met 16 mei 2022